Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] czy warto kupić takie felgi???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] czy warto kupić takie felgi???

    Nie wiem czy ten fotograf i komis czy inny, wiem jedno: bardzo przyjemnie wygląda i na tej feldze i w środku, gratki i bezawaryjnej jazdy. :wink:
    Octavia I 1.9 TDI ALH 2004

  • #2
    [O1] czy warto kupić takie felgi???

    Witam wszystkich. Pytanie takie jak w temacie czy warto kupić takie felgi 16''



    za 700zl na oponach Bridgestone tylko zapomniałem jakie maja rozmiary. dodam że felgi sa proste i w miare nie porysowane

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez soobek
      coś zdjęcie nie działa oto link do niego
      skompresuj do rozmiaru ponizej 100kb
      soobek, co to za firma wogole :?:
      sprzedam do OI :

      szyby cala lewa strona
      nadkole nowe LP
      kontakt PW

      Komentarz


      • #4
        dzieki vince123, a firma dokłdnie niewiem jakaś niemiecka

        Komentarz


        • #5
          sprawdz co to za firma dokladnie...
          Zamieszczone przez soobek
          za 700zl na oponach Bridgestone tylko zapomniałem jakie maja rozmiary. dodam że felgi sa proste i w miare nie porysowane
          ja swoje Dotz15 kupilem za 600zł z 2oponami...dokupilem jeszcze 2oponki ...
          Link

          cena przystepna :wink: tylko szkoda ze taki wzor..
          sprzedam do OI :

          szyby cala lewa strona
          nadkole nowe LP
          kontakt PW

          Komentarz


          • #6
            no te twoje fajne te też nie są takie brzydkie tylko coś na tym zdjęciu wyszły tak że wyglądają jakby były wypókłe :?

            Komentarz


            • #7
              Witam
              Jakies 2 tyg temu kupiłem do swojej octawki fele 16 cali z oponkami Bridgestone od audi A3 za 780 z przesylka w stanie bardzo dobrym. Teraz zima mozna ladne alu za nieduze pieniazki wychaczyc

              Komentarz


              • #8
                no właśnie tak się rozglądam za felgami a te felgi o które pytałem jescze ani razu nie jeżdziły po polskich drogach i sa z pewnego żródła to mam pewność ze nie były krzywe i prostowane tylko nie wiem czy taki wzór będzie pasować :twisted:

                Komentarz


                • #9
                  soobek, Chcesz aby się ładnie prezentowały? Bo nie wiadomo jak te będa leżały. Jeżeli zależy Ci na dobry efekcie, to lepiej dozbierać trochę kasy ( teraz i tak mamy zimę ) i zafunduj sobie coś naprawde przyciągającego oko Nie mówie że te takie nie będą ale ciężko na ślepo

                  Poproś chłopaków w tym temacie to może Ci je wirtualnie do autka dopasują i będziesz widział jak będa leżały

                  Forum - Octavia Club Polska
                  " Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo.
                  Zwyciężyć i usiąść na laurach to klęska... " - J. Piłsudski

                  Komentarz


                  • #10
                    felgi to Exclusiv Line - coś takiego jęsli mają ori dekle - firma dośc dobra ! napewno nie hina, która na byle dziursku się skrzywi ! moim zdaniem do skody będą pasować bo mają masywne ramiona ale VT wyjaśni sprawe
                    familly car na 17 zool ;-)
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=389936#389936

                    Komentarz


                    • #11
                      Otóż to
                      " Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo.
                      Zwyciężyć i usiąść na laurach to klęska... " - J. Piłsudski

                      Komentarz


                      • #12
                        dzięki koledzy za opinie. dekielki na felach sa originalne to mam nadzieje że to faktycznie ta firma co mówi DJTOMEK, a jesli chodzi o VT to musze zrobić zdjęcie mojego szkodnika bokiem bo mam tylko przodem :twisted:

                        [ Dodano: Pią 04 Gru, 09 19:28 ]
                        fktycznie to sa felgi tej firmy co pisał DJTOMEK, sprawdzilem w slepach internetowych i chodzą od 340 do 370zł za sztuke to mysle że za 700zl z oponami to nie duzo a napewno jeszcze z 50zl utarguje :diabelski_usmiech

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez soobek
                          kture
                          :twisted: :twisted: :twisted:
                          sorry za OT :P

                          Komentarz


                          • #14
                            błąd już poprawiony ops:

                            Komentarz


                            • #15
                              Nawet jak nie masz fotki swojej czeszki z boku to znajdz jakas srebrna na allegro albo Google grafika i tyle Ja tez mam srebrną czeszkę i jak robili Mi chłopaki VT to zanalazłem gdzieś tam w necie
                              " Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo.
                              Zwyciężyć i usiąść na laurach to klęska... " - J. Piłsudski

                              Komentarz


                              • #16
                                dzięki za udostępnienie zdjęcia Meta, :szeroki_usmiech

                                Komentarz


                                • #17
                                  Np kolego

                                  Pozdrawiam
                                  " Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo.
                                  Zwyciężyć i usiąść na laurach to klęska... " - J. Piłsudski

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X